Pylon Reklamowy

Pylony (totemy) reklamowe to sporych rozmiarów, pionowe nośniki treści reklamowych, a także informacyjnych, które stanowią doskonałą wizytówkę firmy. Totemy ustawiane są zwykle w newralgicznych punktach, między innymi miasta lub w obrębie firmy. Niekiedy można je również spotkać w środku budynku, np. obok wejścia do obiektu. Głównym celem wykorzystywania pylonów reklamowych jest szeroko rozumiana promocja przedsiębiorstwa oraz jego oferty.
Nasza firma zajmuje się produkcją nowoczesnych pylonów, totemów reklamowych wykonanych z wysokojakościowych materiałów. Realizujemy zlecenia zarówno dla właścicieli firm, jak i osób prywatnych.

TOTEM REKLAMOWY NA INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE

Wykonujemy pylony reklamowe w wybranych przez zamawiającego wymiarach. Zwykle mają one formę podłużnych paneli o sporych rozmiarach, które wsparte są na dwóch stabilnych podpórkach. Co więcej, obecnie dużą popularnością cieszą się także totemy reklamowe multimedialne. Produkty te zostały wyposażone w specjalistyczny ekran, na którym można wyświetlać informacje reklamowe, a nawet zdjęcia.
Podczas produkcji pylonów wykorzystujemy popularne materiały, takie jak np.: aluminium, stal, plexi, dibond. Montaż panelu reklamowego do podłoża jest wykonywany bardzo często poprzez zabetonowanie jego nóg w głąb powierzchni. Dotyczy to przede wszystkim pylonów umieszczanych na zewnątrz.

TOTEMY / PYLONY REKLAMOWE - ZALETY

Niewątpliwie, stylowo zaprojektowane oraz wykonane pylony reklamowe stanowią świetną wizytówkę firmy. Ponadto, mogą zostać także wykorzystane do promocji produktu lub oferty. Co więcej, totemy reklamowe są dwustronne, dlatego można umieścić na nich dwie reklamy, które będą widoczne na przykład z dwóch stron ulicy. Z łatwością można je zatem dopasować do planów promocyjnych firmy.
Konstrukcja pylonów nie tylko zapewnia wytrzymałość nośnikom, ale także możliwość wielokrotnego użytkowania. Dzięki magnetycznym panelom graficznym bardzo łatwo zmienisz hasła reklamowe na nowe.
Pylony reklamowe można używać jako wolnostojące ścianki o charakterze promocyjnym. Niekiedy wykorzystywane są jako uzupełnienie większej instalacji reklamowej, np. w czasie układania stoisk na targach.
Zapraszamy serdecznie do kontaktu z naszą firmą w celu zamówienia spersonalizowanego pylonu reklamowego.
Book an Appointment
    I agree to the Privacy Policy and Terms of Use, and want to receive news.