Baner Reklamowy

Banery reklamowe są wielkoformatowym rodzajem przede wszystkim reklamy zewnętrznej umieszczanej w newralgicznych punktach przestrzeni miejskiej, np. przy często uczęszczanych oraz ruchliwych drogach. Banery pełnią funkcję zarówno promocyjną, jak i informacyjną, niekiedy mogą również posłużyć jako nawigator. Nie da się ukryć, że dzięki swoim gabarytom oraz czytelnemu przekazowi są popularnym rodzajem reklamy wykorzystywanym przez właścicieli wielu firm. Sprawdzą się jako forma promocji zarówno w branży produkcyjnej, handlowej, jak i gastronomicznej czy transportowej.

Atrakcyjny baner reklamowy

Podstawowym zadaniem dobrze przygotowanego banera jest przyciąganie wzroku potencjalnych klientów, zainteresowanie ich ofertą. Treść umieszczana na banerze powinna być zatem zwięzła, krótka, ale również chwytliwa. Można także wykorzystywać do tego atrakcyjnie przygotowane grafiki oraz zdjęcia. Nie da się ukryć, że wykorzystanie banera jako materiału reklamowego jest szansą na zdobycie popularności oraz rozpoznawalności, co dla wielu firm jest niewątpliwie istotną korzyścią promocyjną.

Banery reklamowe na indywidualne zamówienie

Zajmujemy się produkowaniem banerów reklamowych w różnych wymiarach na indywidualne zamówienie. Podczas wytwórstwa korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych i trwałych materiałów, dzięki czemu możesz mieć pewność, że konstrukcja będzie stabilna i wytrzymała. Jednym z popularniejszych materiałów, który świetnie sprawdza się do produkcji, jest frontlit. Materiał ten pokryty zostaje dodatkowo popularnym tworzywem sztucznym, czyli PVC. Stosujemy frontlit o różnej grubości oraz powierzchni – powlekanej lub laminowanej.
Do produkcji wykorzystujemy nowoczesne maszyny służące do cięcia oraz obróbki, dzięki temu jesteśmy w stanie osiągnąć konkretne kształty i wymiary banera. Co więcej, współpracujemy od wielu lat z różnymi specjalistami, zajmującymi się kreacją oraz marketingiem. Jeśli zastanawiasz się nad tym, jak ma wyglądać Twój baner reklamowy, z chęcią Ci doradzimy.
Zapraszamy do składania zamówień. Gwarantujemy wykonanie rzetelnej realizacji, która spełni wszystkie Twoje oczekiwania.
Book an Appointment
    I agree to the Privacy Policy and Terms of Use, and want to receive news.