Kim jesteśmy

Działamy na rynku usług reklamowych i poligraficznych od 20 lat. Niezależnie, czy wykonujemy projekty graficzne, druk, czy piszemy plan komunikacji marketingowej dla Twojej firmy – jesteśmy do Twojej dyspozycji. Jasne ustalenia i terminowość to nasze atuty!
Współpracujemy ze specjalistami z różnych dziedzin marketingu i kreacji. Działamy z małymi i dużymi firmami. Zaprojektujemy ulotki dla małego sklepu oraz identyfikację wizualną dla korporacji. Zespół grafików i informatyków stworzy profesjonalną stronę www, sklep internetowy lub poprowadzi profil w mediach społecznościowych, czy na portalu Allegro. Posiadamy własny park maszynowy pozwalający wykonywać zlecenia z zakresu druku sublimacyjnego bezpośrednio na tkaninach, druku wielkoformatowego, niskonakładowego druku cyfrowego oraz druku offsetowego. Nasz doświadczony zespól ludzi pracuje na Twoje zadowolenie.
Nie boimy się wyzwań. Skontaktuj się z nami, wiemy jak Ci pomóc.

Park maszynowy

Posiadamy własny park maszynowy pozwalający wykonywać zlecenia z zakresu druku sublimacyjnego bezpośrednio na tkaninach, druku wielkoformatowego, niskonakładowego druku cyfrowego oraz wysokonakładowego druku offsetowego. Oferujemy grawerowanie i cięcie laserowe, frezowanie CNC, produkcję i montaż reklam zewnętrznych, w tym podświetlanych liter 3D wyginanych precyzyjnie na zautomatyzowanej gietarce.

Book an Appointment
    I agree to the Privacy Policy and Terms of Use, and want to receive news.