ulotki

są wykorzystywane przez niemal każdą branżę i niezależnie od wielkości Twojego biznesu znajdziesz tu odpowiedni dla siebie produkt. Do wyboru pozostawiamy kwestie wykończenia druków, w tym falcowanie, bigowanie i składanie. Ulotki na życzenie możemy także uszlachetnić foliami (błyszcząca lub matową), lakierem UV, możemy je nietypowo wyciąć z użyciem wykrojników, spersonalizować, przedziurkować, by pasowały do segregatorów itp. Jeśli nie znajdziesz wszystkich opcji w produktach poniżej – koniecznie skontaktuj się z nami! Wszystkie opcje są możliwe!

Standardowe formaty ulotek to:
– A4 (210×297 mm)
– A5 (148×210 mm)
– A6 (105×148 mm)
– A7 (74×105 mm)
– DL (99×210 mm)
oraz ulotki składane A4 do A5, A5, do A6, A4 do DL (w C lub Z) itd.

Potrzebujesz innego formatu? W formularzu zamówień możesz wpisac swój własny rozmiar!

Jeżeli nie znalazłeś odpowiednio skonfigurowanego produktu zadzwoń lub napisz – wycenimy go indywidualnie

 

By zapewnić odpowiednią jakość oferujemy druk wyłacznie na sprawdzonych i markowych papierach. Ulotki drukujemy na powlekanych papierach kredowych, błyszczących lub matowych, w gramaturach od 115 do 300 g

To proste: 


Kliknij na zdjęcie lub tytuł jednego z produktów powyżej. Dołącz plik i wypełnij prosty formularz zamówienia.

Twoje zamówienie trafi automatycznie do naszego systemu. Po sprawdzeniu przez nasze konsultantki trafi bezpośrednio do drukarni, a następnie do zautomatyzowanej introligatorni.

Dzięki naszemu systemowi obsługi drukarni masz stały wgląd do swojego zamówienia.
Dodatkowo otrzymasz mailowe powiadomienia o statusie realizacji.

Ulotki są gotowe do odbioru lub wysyłki najczęściej w ciągu jednego lub dwóch dni od momentu zamówienia. Czas ten jest uzależniony od ilości wzorów i ich nakładów, rodzaju składania, ilości procesów wykończeniowych, takich jak foliowanie, lakierowanie itp.

Zapoznaj się z naszymi poradami dotyczącymi przygotowania pliku do druku:

pomoc